Search
Close this search box.

بی ‎نظیر‎ترین فستیوال ها در استرالیا

فستیوال در استرالیا: جشن سال نو در استرالیا
فهرست مطالب

بسیاری از ما استرالیا را با مناظر خیره کننده، حیات وحش بکر و همچنین جامعهای با آداب و رسوم و فرهنگ غنی می‌شناسیم. در کنار تمامی این موارد، استرالیا کشوری با جمعیت جوان، شاد و سرزنده است که هرساله مردمان این کشور فستیوال‌های بسیاری را به جشن و پایکوبی می‌پردازند. برخی از این فستیوال‌های مهیج و دیدنی تنها در استرالیا و به سبک خاصی برگزار می‌شوند. در این مقاله سعی کردیم تا بعضی از بی‌نظیرترین فستیوال‌های استرالیا را با هم مرور کنیم:

مهم‎ترین فستیوال ها در استرالیا

در این مقاله سعی داریم شش تا از مهمترین فستیوال‌های استرالیا را برای شما به اختصار توضیح دهیم.

جشن سال نو در استرالیا

 • شهر:سیدنی
 • زمان برگزاری: 31 دسامبر

شاید در مورد جشن سال نو در کشورهای مختلف سراسر جهان شنیده باشید اما در این روز در استرالیا جشنی متفاوت و ویژه برپا می‌شود که به عنوان یکی از معروف‌ترین فستیوال‌های استرالیا نیز شناخته می‌شود که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند شب سال نو را سفر کنند و این شب را در سیدنی سپری کنند. بهترین مکانی که می‌توانید برای گذراندن شب سال نو انتخاب کنید در کنار پل بندرگاهی سیدنی به همراه موسیقی، غذا، آتش بازی و نورپردازی‌های هیجان‌انگیز است.

بی ‎نظیر‎ترین فستیوال ها در استرالیا

فستیوال هنر آدلاید

 • شهر: آدلاید
 • زمان برگزاری: 3 مارس تا 19 مارس

جشنواره هنر آدلاید از فستیوال‌های تازه وارد در این کشور است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ برگزار شد. این فستیوال به منظور گردآوری بزرگترین اجتماع آثار هنری در زمینه های: تصویرسازی، اپرا، انواع رقص، ادبیات و موسیقی معاصر و کلاسیک برپا می‌شود. به راحتی می‌توان ادعا کرد که فستیوال هنر آدلاید، از زمان شروع تا به حال با سرعت بسیاری رشد کرده و مورد توجه هنرمندان بسیاری قرار گرفته است. با اخذ ویزای 190 استرالیا شما هم می‌توانید از شرکت در این فستیوال لذت ببرید.

روز ملی استرالیا

 • شهر: سیدنی
 • زمان برگزاری: 26 ژانویه

مردم استرالیا هرساله سالگرد رسیدن اولین ناوگان دریایی به قاره استرالیا را در ماه ژانویه در خانه اپرا سیدنی یا در کنار پل بندرگاهی این شهر جشن می‌گیرند و تمام روز را در ساحل به تفریح می‌گذرانند. گفته می‌شود بسیاری از بومیان این کشور روز استرالیا را جشن نمی‌گیرند اما به طور کلی این روز به عنوان یکی از معروف‌ترین جشن‌های استرالیا شناخته می‌شود. همچنین در شهرهای برتر استرالیا برای زندگی نیز این روز جشن گرفته می‌شود.

فستیوال زمستانی ویوید سیدنی

 • شهر: سیدنی
 • زمان برگزاری: 26 می- 17 ژوئن

یکی از رنگارنگ‌ترین و مهیج‌ترین فستیوال‌های مهم موسیقی در استرالیا که در فصل زمستان برگزار می‌شود و بیش از ۲۰۰۰ هنرمند و بازدیدکننده را از سراسر دنیا دور هم جمع می‌کند. با گرفتن ویزای 188 استرالیا ( ویزای بیزینسی) شما می‌توانید هرساله به راحتی در این فستیوال مهیج شرکت کنید.

فستیوال هنرهای بین المللی ملبورن

 • شهر: ملبورن

فستیوال هنرهای بین المللی ملبورن هر سال در شهر تاریخی ملبورن برای بزرگداشت موسیقی، رقص، تئاتر و… به مدت ۱۷ روز برگزار می‌شود و تمام هنرمندان محلی و بین المللی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و به جرات می‌توان گفت که این فستیوال نقش مهمی در ترویج هنر بومی استرالیا ایفا می‌کند.

فستیوال وودفورد

 • شهر: وودفورد
 • زمان برگزاری: 27 سپتامبر- 1 ژانویه

یکی از بزرگترین فستیوال‌های فرهنگی در استرالیا که برای بزرگداشت موسیقی فولکلور و با محوریت موضوعات زیست محیطی و تنوع قومی در شهر وودفورد در نزدیکی بریزبین برپا می‌شود. شما می توانید با اخذ ویزای 491 استرالیا این فستیوال را نزدیک مشاهده کنید. در این فستیوال انواع نمایش‎ها از موسیقی، رقص، تئاتر خیابانی اجرا می‎شود و بیش از 2000 هنرمند را در روزهای پایانی سال گرد هم می‎آورد.

ثبت درخواست مشاوره با گریــــــــــ ــــــــــــــن ویزا
هر سوالی دارید از ما بپرسید مشاورین ما پاسخ خواهند داد

جدیدترین مقالات

مهاجرت کاری یکی از روش‌های رایج و مطمئن برای ورود به کشور دیگری است. داشتن

در دنیای امروز، مهاجرت به کشورهای مختلف برای ادامه تحصیل، کار یا زندگی، یک تصمیم

بر اساس جدیدترین رده‌بندی وبسایت پاسپورت ایندکس (Passport Index)، پاسپورت امارات متحده عربی به عنوان