درباره ما

دربــــــــــــــــاره گریـــــــــــن ویزا

مرکز مهاجرتی گرین ویزا زیر مجموعه موسسه حقوقی و داوری بین المللی رویای سبز عدالت مجموعه ای از مشاوران و وکلای متخصص می باشد که تجربه پیروزی در پرونده های مهاجرتی را در کارنامه خود دارد
رسالت گرین ویزا بالا بردن سطح آگاهی شما برای انتخاب بهترین مسیر و یک شروع خوب در مقصد جدید شماست
این سازمان به واسطه قابلیت‌ها و ارتباطات گسترده خود و با بهره گیری از زبده‌ترین وکلای مهاجرتی می‌تواند تمامی خدمات مرتبط در زمینه‌های مهاجرت، سرمایه‌گذاری وکارآفرینی را به متقاضیان محترم ارائه نماید. پرونده‌های متقاضیان از ابتدا توسط متخصصین مختلف نظیر وکیل مهاجرتی، حسابدار خبره، کارشناس دادگستری، توسعه دهنده کسب و کار و سایر متخصصین مربوطه، به دقت بررسی شده و کلیه ابعاد و پیچیدگی‌های فنی آنها به طور کامل لحاظ می‌گردد.
تمامی کارکنان و مدیران این مجموعه به منشور اخلاقی و حرفه‌ای سازمان پایبند بوده و کلیه فعالیت‌ها و خدمات خود را در نهایت کاردانی، صداقت، احترام، مسئولیت ‌پذیری و پاسخگویی به انجام می‌رسانند؛ همچنین این مجموعه با بهره‌گیری از بهترین وکیل‌های مهاجرت به استرالیا، کانادا و کشور های حوزه خلیج فارس، سعی دارد تا خدماتی با بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهد و پرورنده مهاجرتی متقاضیان را به بهترین نتیجه ممکن منتهی کند.
این سازمان به عنوان یک نهاد خصوصی و مستقل، در کلیه مراحل مهاجرت و سرمایه‌گذاری خارجی، مشاور و همراه اجرایی شما خواهد بود.
به دنیای سبز ما خوش آمدید.

 

چرا گریـــــــــــــــــــــــــــــــن ویزا؟؟

پشتوانه حقوق بین الملل قوی
پشتیبانی شبانه روزی
تیم وکلای معتبر مهاجرتی و وکلای حقوقی
تیم حرفه ای مشاوره
ارزیابی تخصصی بر مبنای واقعیت
بیش از 100 کلاینت موفق
پدرام کریمی
مدیر آژانس
سعید شمسایی
مدیر دیجیتال مارکتینگ
آنیتا معینی
مدیر دیجیتال مارکتینگ
سحر سپهری
مدیر دیجیتال مارکتینگ
سینا دادگر
مدیر دیجیتال مارکتینگ
با ما در ارتباط باش و هر ســــــــــــــــوالی داری از ما بپرس

سعادت‌آباد، میدان کاج، بلوار سرو شرقی، پلاک 125

برای به اشتراک گذاری مدارک خود با تیم مهاجرت گرین ویزا از طریق آدرس ایمیل بالا با ما در ارتباط باشید