Search
Close this search box.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا
فهرست مطالب

در روند مهاجرت همانطور که انتخاب کشور مقصد، هدف از مهاجرت، در نظر گرفتن بودجه و هزینه‎ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، برگزیدن وکیل مهاجرتی معتبر و مورد اعتماد نیز از مواردی است که باید با دقت و هوشمندی بالایی انجام شود. پیش از هر اقدامی در نظر داشته باشید که وکیل انتخابی شما باید مجوزهای رسمی لازم به همراه کد پیگیری را از هر دو کشور مبدا (ایران) و کشور مقصد (کانادا) به صورت همزمان داشته باشد. این کد از طریق سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا (IRCC) قابل استعلام و پیگیری است. هر وکیل مهاجرتی روش، هزینه دریافتی و تجربه متفاوتی دارد که مجموع تمام این موارد در کنار همدیگر وجه تمایز او با دیگر وکلا را مشخص می‎کند و مسیر انتخاب شما را آسان می‎سازد. اکنون برخی از ویژگی‎های یک وکیل مهاجرتی مناسب را با یکدیگر بررسی می‎کنیم:

ویژگی‎ های وکیل مهاجرت به کانادا

 • رسمیت و اعتبار وکیل: همانطور که ذکر کردیم اولین و مهم‎ترین عامل برای انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا اطمینان از پروانه و مجوز قانونی او در هر دو کشور مبدا و مقصد است. شما به راحتی می‎توانید با استفاده از شماره پروانه وکالت او یا حتی نام و نام خانوادگی وکیل مورد نظرتان رسمیت، اعتبار، مجوز، تاریخچه فعالیت و اینکه آیا در حال حاضر پروانه او فعال یا غیر فعال است را از طریق سایت رسمی دولت کانادا (IRCC) پیگیری کنید.
 • تجربه و تخصص وکیل در امر مهاجرت به کانادا: با تحقیق و بررسی سابقه کاری وکیل مورد نظر خود به راحتی می‎توانید به تجربه و روش او در زمینه اخذ انواع ویزاهای کانادا مانند ویزای توریستی کانادا دسترسی پیدا کنید و نتیجه بدست آمده را با دیگر وکلای فعال در این حوزه مقایسه کنید و براساس ملاک و معیارهای که دارید، مناسب‎ترین فرد را به عنوان وکیل مهاجرتی خود انتخاب کنید.
 • اخلاق حرفه‎ و نحوه پاسخگویی وکیل: وکیل شما موظف است که در تمام مدت زمانی که روند پرونده مهاجرتی شما در جریان است، دقیقا از شروع بررسی مدارک تا ویزا شدن و سپس ورود به کانادا، اخذ اقامت دائم و همچنین دریافت کارت شهروندی این کشور، همواره در دسترس و پاسخگو شما باشد و با صداقت و دقت تمام روند پرونده را زیر نظر گیرد و شما را نیز از روند پرونده با خبر سازد و در صورت بروز هرگونه مشکل به دنبال راه‎حل مناسبی برای برطرف کردن آن گردد.
 • هزینه وکالت: یکی از دغدغه‎های اصلی افراد هزینه‎ای است که در زمان اخذ وکیل پرداخت می‎کنند، پس هزینه‎ها و حق وکالت نیز می‎تواند یکی از عوامل تعیین کننده در روند انتخاب وکیل مهاجرتی کانادا باشد.

ویژگی های وکیل مهاجرت به کانادا

وظایف وکیل مهاجرت به کانادا

 • اولین و ابتدایی‎ترین وظیفه متخصصین در حوزه مهاجرت به خصوص وکلای حقوقی، بررسی دقیق مدارک و رزومه متقاضی برای انتخاب بهترین راه رسیدن شما به کانادا است.
 • بررسی تمام مدارک و رفع نقص پرونده و مدارک از جمله رزومه، ترجمه‎ها و… پیش از به جریان افتادن آن
 • اعتبار وکیل مهاجرت و مهر وکالت او می‎تواند شانس شما در روند اخذ ویزا را تا حدودی افزایش دهد.
 • ارسال پرونده تکمیل شده به اداره مهاجرت کانادا
 • در صورت بروز هر مشکل از جمله تاخیر در روند پرونده، او وظیفه شکایت یا بررسی تمامی پیش آمدها را بر عهده دارد.
 • آماده کردن شما پیش از حضور در سفارت و مصاحبه با افسر مهاجرتی
 • راهنمایی و کمک به شما در روند رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل
 • پس از ورود به کانادا وظیفه راهنمایی و پشتیبانی از شما را برعهده دارد.
 • راهنمایی شما در زمینه یافتن کار یا ثبت‎نام در دانشگاه
 • کمک به شما در زمینه گرفتن اقامت دائم کانادا و پس از آن دریافت پاسپورت و کارت شهروندی کانادا

 استعلام وکیل مهاجرت کانادا

برای اطمینان از اعتبار وکیل مهاجرتی مورد نظر خود کافی است وارد سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا به آدرس (College-ic.ca) شوید و با وارد کردن نام خانوادگی و یا کد وکالت وکیل از صحت صلاحیت و یا عدم صلاحیت او اطمینان حاصل کنید. در صورتی که پس از جستجو نام وکیل مهاجرتی در سایت وجود نداشت یا اکنون اجازه فعالیت از او سلب شده بود به این معناست که وکالت او فاقد اعتبار است و نمی‎توانید به او اعتماد کنید.

 استعلام وکیل مهاجرت کانادا

موسسه حقوقی- مهاجرتی گرین ویزا با وجود وکلا و کارشناسان حقوقی-بین‎المللی حاضر در کانادا که سابقه فعالیت و مجوز آنها قابل پیگیری و استعلام است، به شما این اطمینان را می‎دهند که از ابتدای مسیر مهاجرت همواره در کنار شما هستند و تا انتهای مسیر تنها نمی‎گذارند. برای استعلام و دریافت کد وکیل مهاجرت به کانادا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ثبت درخواست مشاوره با گریــــــــــ ــــــــــــــن ویزا
هر سوالی دارید از ما بپرسید مشاورین ما پاسخ خواهند داد

جدیدترین مقالات

مهاجرت کاری یکی از روش‌های رایج و مطمئن برای ورود به کشور دیگری است. داشتن

در دنیای امروز، مهاجرت به کشورهای مختلف برای ادامه تحصیل، کار یا زندگی، یک تصمیم

بر اساس جدیدترین رده‌بندی وبسایت پاسپورت ایندکس (Passport Index)، پاسپورت امارات متحده عربی به عنوان