ویزای 491 استرالیا_(مدارک،شرایط وهزینه ها در سال 2023)

ویزای ۴۹۱ استرالیا چیست؟

امروز در موسسه مهاجرتی گرین ویزا درباره ویزای 491 استرالیا که یکی از جدیدترین نوع ویزاهای کاری برای مهاجرت به استرالیا است صحبت خواهیم کرد.

انواع دریافت ویزای کار را در صفحه مهاجرت به استرالیا شرح دادیم . گفتیم که ۳ نوع ویزای کار بدون کارفرما وجود دارد. ویزای ۱۸۹ استرالیا ویزای ۱۹۰ استرالیا و ویزای ۴89 استرالیا که اخیرا ویزای ۴۸۹ حذف شد و ویزای 491 استرالیا ویژه مناطق کم جمعیت استرالیا جایگزین آن شد.

ویزای ۴۹۱ تا اینجا جدید ترین ویزای ارایه شده توسط اداره مهاجرت استرالیا برای جذب نیروی کار ماهر به این کشور قلمداد می شود. این ویزا در راستای برنامه های دولت بزرگ استرالیا طراحی شده است.

ویزای 491 استرالیا موسسه مهاجرتی گرین ویزا
ویزای 491 استرالیا موسسه مهاجرتی گرین ویزا

شرایط دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا

برای دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا نیاز به داشتن حداقل پنجاه امتیاز خالص با ۱۵ امتیاز کمکی می شود ۶۵ امتیاز در سیستم امتیاز بندی استرالیا دارید. البته ۵۰ امتیاز کف است. ممکن است با همین امتیاز شرایط را داشته باشید و همچنین ممکن است نیاز به امتیازات بالاتری جهت رقابت باشد. حال فرض می کنیم شما ویزا را گرفته اید. در ابتدا امکان اقامت موقت ۵ ساله در مناطق ریجنال یا کم جمعیت استرالیا برای شما وجود دارد .

در طول این ۵ سال باید حتما ۳ سال در یکی مناطق کم جمعیت کار و زندگی کنید. درامد زدایی داشته باشد. بعد از این سه سال شما به سرعت می توانید اقامت دایم استرالیا را بدست اورید. یک سال بعدازدریافت اقامت می توانید برای شهروندی استرالیا اقدام کنید.

مدت زمان دریافت این ویزا به طور متوسط ۶ ماه است (البته با فرض همواره بودن مسیر که در طول مقاله توضیح خواهیم داد.)هزینه دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا هم برای یک نفر حدود ۵۰۰۰ هزار دلار برای دو نفر ۷۰۰۰ هزار دلار و برای دونفر با یک فرزند حدود ۸۰۰۰ هزار دلار خواهد بود که البته هزینه های قانونی مراحل هستند.

برای مطالعه: انواع ویزای بیزینس استرالیا 

مراحل دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا

  •  لیست مشاغل ویزای ۴۹۱ استرالیا و انتخاب کد شغلی
  •  انجام ارزیابی و معادل سازی مدارک
  •  امتیاز ویزای ۴۹۱ استرالیا
  •  دریافت دعوت نامه و ثبت ویزا
  •  دریافت ویزای ۴۹۱
مراحل دریافت ویزای 491 استرالیا
مراحل دریافت ویزای 491 استرالیا

کلام اخر

موسسه مهاجرتی گرین ویزا پیوسته در تلاش است تا درجهت رضایت شما کاربران عزیز گام بردارد و تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در کمترین و سریع ترین وقت در اختیار شما قرار بدهد.از این رو اگر نیازمند اطلاعات بیشتری در زمینه ویزای 491 استرالیا هستید میتوانید به صورت تلفنی با کارشناسان مجرب گرین ویزا در ارتباط باشید. از طرفی اگر به هردلیلی تماس تلفنی برای شما مقدور نیست میتوانید از گزینه چت انلاین به صورت کاملا رایگان بهره ببرید.

تماس و مشاورهفرم مهاجرت