ویزای 491 استرالیا_(مدارک،شرایط وهزینه ها در سال 2023)

ویزای ۴۹۱ استرالیا چیست؟

امروز در موسسه مهاجرتی گرین ویزا درباره ویزای 491 استرالیا که یکی از جدیدترین نوع ویزاهای کاری برای مهاجرت به استرالیا است صحبت خواهیم کرد.

انواع دریافت ویزای کار را در صفحه مهاجرت به استرالیا شرح دادیم . گفتیم که ۳ نوع ویزای کار بدون کارفرما وجود دارد. ویزای ۱۸۹ استرالیا ویزای ۱۹۰ استرالیا و ویزای ۴89 استرالیا که اخیرا ویزای ۴۸۹ حذف شد و ویزای 491 استرالیا ویژه مناطق کم جمعیت استرالیا جایگزین آن شد.

ویزای ۴۹۱ تا اینجا جدید ترین ویزای ارایه شده توسط اداره مهاجرت استرالیا برای جذب نیروی کار ماهر به این کشور قلمداد می شود. این ویزا در راستای برنامه های دولت بزرگ استرالیا طراحی شده است.

ویزای 491 استرالیا موسسه مهاجرتی گرین ویزا
ویزای 491 استرالیا موسسه مهاجرتی گرین ویزا

شرایط دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا

برای دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا نیاز به داشتن حداقل پنجاه امتیاز خالص با ۱۵ امتیاز کمکی می شود ۶۵ امتیاز در سیستم امتیاز بندی استرالیا دارید. البته ۵۰ امتیاز کف است. ممکن است با همین امتیاز شرایط را داشته باشید و همچنین ممکن است نیاز به امتیازات بالاتری جهت رقابت باشد. حال فرض می کنیم شما ویزا را گرفته اید. در ابتدا امکان اقامت موقت ۵ ساله در مناطق ریجنال یا کم جمعیت استرالیا برای شما وجود دارد .

در طول این ۵ سال باید حتما ۳ سال در یکی مناطق کم جمعیت کار و زندگی کنید. درامد زدایی داشته باشد. بعد از این سه سال شما به سرعت می توانید اقامت دایم استرالیا را بدست اورید. یک سال بعدازدریافت اقامت می توانید برای شهروندی استرالیا اقدام کنید.

مدت زمان دریافت این ویزا به طور متوسط ۶ ماه است (البته با فرض همواره بودن مسیر که در طول مقاله توضیح خواهیم داد.)هزینه دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا هم برای یک نفر حدود ۵۰۰۰ هزار دلار برای دو نفر ۷۰۰۰ هزار دلار و برای دونفر با یک فرزند حدود ۸۰۰۰ هزار دلار خواهد بود که البته هزینه های قانونی مراحل هستند.

برای مطالعه: انواع ویزای بیزینس استرالیا 

مراحل دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا

  •  لیست مشاغل ویزای ۴۹۱ استرالیا و انتخاب کد شغلی
  •  انجام ارزیابی و معادل سازی مدارک
  •  امتیاز ویزای ۴۹۱ استرالیا
  •  دریافت دعوت نامه و ثبت ویزای 491 استرالیا
  •  دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا
مراحل دریافت ویزای 491 استرالیا
مراحل دریافت ویزای 491 استرالیا

شرایط عمومی ویزای ۴۹۱ استرالیا

کشور استرالیا کشوری با مناظر زیبای شگفت انگیز دیدنی و ساحل های زیبا می باشد که از جمعیت پایینی برخوردار است با توجه به جمعیت کم این کشور فرصت های شغلی بالایی برای افراد متخصص و ماهر وجود دارد که بسیاری از موقعیت های شغلی در شهر های سیدنی ادلاید وپرت برزبرین و ملبورن هستند.

 البته با توجه به رشد اقتصادی کشور استرالیا بسیاری از صنایع مختلف گسترش بسزایی یافته اند و به همین دلیل مشاغل بسیاری ایجاد شده اند و همین گسترش موقیعت شغلی باعث گردیده است تا فرصت های کاری بسیاری برای مهاجرین به استرالیا ایجاد شود.

 رشد اقتصادی در کشور استرالیا بیش تر از ۱۵ سال است که ناپایدار بوده است این موضوع باعث شدهاست تا حقوق و دستمزد در کشور استرالیا بالا باشد .

کلام اخر

موسسه مهاجرتی گرین ویزا پیوسته در تلاش است تا درجهت رضایت شما کاربران عزیز گام بردارد و تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در کمترین و سریع ترین وقت در اختیار شما قرار بدهد.

از این رو اگر نیازمند اطلاعات بیشتری در زمینه ویزای 491 استرالیا هستید میتوانید به صورت تلفنی با کارشناسان مجرب گرین ویزا در ارتباط باشید. از طرفی اگر به هردلیلی تماس تلفنی برای شما مقدور نیست میتوانید از گزینه چت انلاین به صورت کاملا رایگان بهره ببرید.

تماس و مشاورهفرم مهاجرت

فرصت ویژه استفاده از مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب گرین ویزا ​

کافیست شماره خود را ثبت کنید!