مهاجرت به بلغارستان

مهاجرت به بلغارستان

کشور بلغارستان در شرق اروپا واقع شده است که از شمال با رود دانوب و رومانی هم مرز است. با کشورهای ترکیه، صربستان، رومانی، مقدونیه و یونان همسایه است. بلغارستان  را می‌توان از قدیمی‌ترین کشورهای اروپا معرفی کرد این کشور در سال ۶۸۱ میلادی توسط اقوام ایل اسلاو و چادرنشین های بلغار تاسیس شده است.

بلغارستان نیز مانند بسیاری از کشورهای اروپایی مهاجرپذیر است هزینه‌های مهاجرت و زندگی نسبت به سایر کشورهای اروپایی دیگر بسیار پایین است به طور کلی هزینه‌ی زندگی و هزینه‌ها در بخش حمل و نقل، اجاره و خرید لوازم مصرفی بسیار ارزان‌تر از کشورهای اروپایی است به همین دلیل کشور بسیار خوبی برای مهاجرت به حساب می‌آید. از بلغاری های مشهور در دنیا می‌توان جان آتاناسوف مخترع اولین ماشین محاسباتی و مارک زاکربرگ بنیانگذار فیسبوک را نام برد. این کشور درسال 2004 عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی یاهمان ناتو شد در سال 2005  اتحادیه اروپا درخواست عضویت بلغارستان را پذیرفت و درسال 2007 عضویت بلغارستان در اتحادیه اروپا و شینگن را اعلام کرد.

تمکن مالی
مهاجرت تحصیلی

مزایای مهاجرت به بلغارستان

مزایای تحصیل در بلغارستان

1. اعتبار علمی دانشگاه‌ها
2. هزینه‌های پایین تحصیل و زندگی
3. چند زبانه بودن تدریس در دانشگاه‌ها
4. امکان دریافت ویزای همراه
5. بورسیه سازمان‌های مردم نهاد

مزایای مهاجرت به بلغارستان از طریق تمکن مالی

• دریافت پاسپورت بلغارستان و به موازات آن دریافت کنید.
• به آسانی می‌توانید به کشورهای کانادا و آمریکا مسافرت کنید.
• امکان اخذ اقامت آلمان، هلند، فرانسه، اتریش، سوییس، نروژ و دانمارک وجود دارد.
مشاوره
تماس / حضوری
عقد قرارداد
به صورت حضوری
دریافت مدارک
از طریق ایمیل
پروسه اجرا
مراحل اداری
اخذ ویزا
و مهاجرت

تماس و مشاوره

تهران، سعادت آباد

021-28111036

[email protected]

انواع روش های مهاجرت به کانادا

Financial Ability Immigration

مهاجرت به بلغارستان از طریق تمکن مالی

برای اخذ اقامت بلغارستان از طریق تمکن مالی می‌بایست یکسری شرایط و مدارک را آماده داشته باشید تا بتوانید برای اخذ اقامت اقدام کنید. در صورتی که موفق به اخذ اقامت بلغارستان شوید مزایایی نیز به دنبال خواهد داشت. در این روش ابتدا به شما یک اقامت 5 ساله داده می‌شود و پس از 5 سال می‌توانید اقامت دائم کشور سوم را نیز دریافت کنید.
Educational Immigration

تحصیل در بلغارستان

کشور بلغارستان از نظر جذب دانشجوی بین المللی شهرت قابل توجهی در اتحادیه اروپا دارد و تحصیل در آن با کیفیت بسیار بالایی ارائه می‌شود. 51 دانشگاه در بلغارستان برای تحصیل دانشجویان وجود دارد. علاوه بر دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی در بلغارستان وجود دارند که رشته‌های متعددی را به زبان‌های فرانسه، آلمانی و انگلیسی ارائه می‌دهند. دانشگاه صوفیا تنها دانشگاه بلغاری است که در رتبه بندی QS قرار دارد. دانشگاه‌های بلغارستان در رشته‌هایی همچون: پزشکی، ریاضیات، شیمی و زیست‌شناسی بسیار شناخته شده و معتبر می‌باشند. سطح آموزش و پرورش در دانشگاه‌های این کشور بسیار بالا است و مدارک دانشگاهی این کشور در بیشتر کشورهای دنیا تایید شده می‌باشد. زندگی و تحصیل در بلغارستان دارای کیفیتی بالا و هزینه‌های پایین می‌باشد همچنین شرایط اخذ پذیرش دانشجو بسیار راحت‌تر از سایر دانشگاه‌های اتحادیه اروپا است.
تماس با ما