شرایط و ضوابطی که هرکشور برای قبول کردن اتباع خارجی به کشور خود میگذارد ممکن است افراد مهاجر را با نگرانی هایی روبرو کند که این امر میتواند با مشاوره با وکیل مهاجرت تا حدود زیادی ازمشکلات و چالش های ان ها را حل کند.

این وکلا میتوانند هم در کشور مقصد و هم مبدا یاری رسان مهاجرین باشند.مثال وکیل مهاجرت به کانادا گرین ویزا میتواند هم در تهران و هم در تورنتو به افراد متمایل به مهاجرت کمک کنند. علاوه بران شما میتوانید برای مهاجرت به کشور های اروپایی مثل،مهاجرت به فراسنه،مهاجرت به بلغارستان،مهاجرت به استرالیا و… نیز روی ما حساب کنبد.از طرفی میتوانید با تکمبل فرم ارزیابی مهاجرت شرایط خود را برای مهاجرت به اسانی بسنجید.

وکیل مهاجرت
وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت کیست؟

هریک از کشور های دنیا قواعد حقوق داخلی مخصوص به خود را دارند.و به خصوص در زمینه پذیرش اتباع از کشورهای دیگر حساسیت های ویزه ای دارند و مسافرت به کشور های انها و یا مهاجرت کردن به انها قوانین خاصی دارد که این قوانین در قالب رشته ای تحت عنوان حقوق بین المل خصوصی مورد توجه قرار می گیرد.


هر چند خود اشخاص هم می توانند بدون داشتن وکیل امور مربوط به مهاجرت را انجام بدهند. با این حال گرفتن یک وکیل مهاجرتی خوب که به ویژه با قواعد حقوقی کشور قصد مهاجر اشنایی داشته باشد نقش بسزایی در تضمین مهاجرت داشته و می تواند به فردی که قصد مهاجرت دارد کمک ویژه ای نماید. در صورتی که شخصی قصد مهاجرت تحصیلی کار ی یا سرمایه گذاری به کشور دیگری را داشته باشد. 

با استفاده از خدمات وکیل مهاجرت می تواند کلیه اقدامات و پروسه های مربوط به مهاجرت و پذیرش را از طرف موکل انجام داده به نحوی که دیگر نیازی به انجام اقدامات خاصی توسط موکل نباشد. هر چند سایر تعهدات موکل در عقد وکالت به قوت خود نیست.


علاوه بر اینها ممکن است که شخص بخواهد به صورت شخصی اقدامات مربوط به مهاجرت را انجام بدهد و صرفا از مشاوره های وکیل مهاجرت استفاده کند در این صورت انجام اقدامات لازم به عهده خود فرد است و صرفا برای دریافت راهنمایی در خصوص روش های مهاجرت یا جلوگیری از ایجاد مشکل در فرایند اخذ پذیرش می توان از مشاوره های وکیل مهاجرت استفاده کرد.

وظایف وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرتی می بایست یک قرارداد شفاف و مشخص با متقاضی مهاجرت منعقد کند که در ان کلیه اقداماتی که وکیل مهاجرت می خواهد به وکالت از شخص انها را انجامدهد. تعیین شده باشد.نیاز است که حین امضای قرارداد مهاجرتی میان شخص و وکیل مهاجرت مفاد قرارداد به صورت دقیق مطالعه شده و از اینکه اقدامات درج شده در قرارداد مد نظر متقاضی مهاجرت هست یا خیر اطلاع حاصل شود.

ممکن است که شخص قصد داشته باشد صرفا از طریق پذیرش تحصیلی در دانشگاه خاصی مهاجرت نماید. وظیفه وکیل مهاجرت این است که تمامی اقدامات حقوقی اداری و تشریفاتی مربوط به اخذ پذیرش مهاجرت را انجام دهد. به صورتی که در هیچ مرحله ای نیازی به انجام اقدامات دیگری توسط موکل نباشد.

هزینه های وکیل مهاجرت چقدر است؟

هزینه های مربوط به وکلای مهاجرتی بسته به اقدامات منظور شده در قرارداد متفاوت است و البته هزینه های مهاجرتی در برخی از موسسات با سایر موسسات و وکلا نیز متفاوت خواهد بود .

وکیل مهاجرت
وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت در چه مواردی می تواند به شما کمک کند؟

وکیل مهاجرت از همان ابتدا یعنی تصیم به مهاجرت می تواند به ما کمک کند. این که با توجه به وضیعت اعم از مالی تحصیلی و شغلی چه کشوری برای شما مناسب تر است تا جمع اوری مدارک. علاوه بر این می تواند در انتخاب بهترین روش مهاجرتی با توجه به شرایطتان به شما کمک نماید. بررسی پرونده و اطلاع دادن نقص مدارک و پیشنهاد دادن نکات و روش هایی برای افزایش امتیاز یا شانس اخذ ویزا از دیگر وظایف یک وکیل مهاجرتی می باشد.

وکیل مهاجرت چه کارهایی برای ما می تواند انجام دهد

• بررسی پرونده و اطلاع دادن نقص مدارک
• انتخاب بهترین روش مهاجرتی با توجه به شرایط شما
• پیشنهاد دادن نکات و روش هایی برای افزایش امتیاز یا شانس اخذ ویزا
• ارسال پرونده به اداره مهاجرت به کمترین ریسک
• پیشنهاد دادن نکاتی برای افزایش سانس قبولی در مصاحبه و سفارت
• کمک به شما در تقویت رزومه ترجمه و معادل سازی مدارک . گرفتن مدرک زبان
• کمک به شما در رزرو بلیط هتل امور مهاجرتی بعداز رسیدن به کشور مقصد و مشکلات موجود
• کمک به شما در پیدا کردن کار یا ثبت نام برای تحصیل در کشور مقصد
• و……

کلام اخر

موسسه مهاجرتی گرین ویزا پیوسته در تلاش است تا در جهت رضایت شما کاربران عزیز گام برداشته و تمامی اطلاعاتی که مورد نیاز شما کاربران عزیز است را دراختیار شما قرار بدهد.از این رو اگر به هردلیل نیازمند اطلاعات بیستری در زمینه ویزای بیزینس استرالیا و شرایط و انواع ان هستید میتوانید به صورت تلفنی با مشاوران ما در ارتباط باشید و یا اگر به هر دلیلی نمیتوانید به صورت تلفنی در ارتباط باشید میتوانید از گزینه چت انلاین استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *