مهاجرت به بلغارستان

کشور بلغارستان در شرق اروپا واقع شده است که از شمال با رود دانوب و رومانی هم مرز است. با کشورهای ترکیه، صربستان، رومانی، مقدونیه و یونان همسایه است. بلغارستان را می‌توان از قدیمی‌ترین کشورهای اروپا معرفی کرد این کشور در سال ۶۸۱ میلادی توسط اقوام ایل اسلاو و چادرنشین های بلغار تاسیس شده است.

بلغارستان نیز مانند بسیاری از کشورهای اروپایی مهاجرپذیر است هزینه‌های مهاجرت و زندگی نسبت به سایر کشورهای اروپایی دیگر بسیار پایین است به طور کلی هزینه‌ی زندگی و هزینه‌ها در بخش حمل و نقل، اجاره و خرید لوازم مصرفی بسیار ارزان‌تر از کشورهای اروپایی است به همین دلیل کشور بسیار خوبی برای مهاجرت به حساب می‌آید. از بلغاری های مشهور در دنیا می‌توان جان آتاناسوف مخترع اولین ماشین محاسباتی و مارک زاکربرگ بنیانگذار فیسبوک را نام برد. این کشور درسال 2004 عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی یاهمان ناتو شد در سال 2005  اتحادیه اروپا درخواست عضویت بلغارستان را پذیرفت و درسال 2007 عضویت بلغارستان در اتحادیه اروپا و شینگن را اعلام کرد.

 • مهاجرت به بلغارستان از طریق تمکن مالی
مهاجرت به بلغارستان - ویزای سبز
مهاجرت به بلغارستان - ویزای سبز

تمکن مالی

برای اخذ اقامت بلغارستان از طریق تمکن مالی می‌بایست یکسری شرایط و مدارک را آماده داشته باشید تا بتوانید برای اخذ اقامت اقدام کنید. در صورتی که موفق به اخذ اقامت بلغارستان شوید مزایایی نیز به دنبال خواهد داشت. در این روش ابتدا به شما یک اقامت 5 ساله داده می‌شود و پس از 5 سال می‌توانید اقامت دائم کشور سوم را نیز دریافت کنید.

مهاجرت

به بلغارستان با

گروه ویزای سبز

تکمیل فرم ارزیابی، سریع ترین روش انجام امور اولیه مهاجرت شما

برای مطالعه:ویژگی های کشور بلغارستان (ویکی پدیا)

مهاجرت به بلغارستان از طریق تحصیل
مهاجرت به بلغارستان از طریق تحصیل
مزایای مهاجرت به بلغارستان از طریق تمکن مالی :
 • دریافت پاسپورت بلغارستان و به موازات آن دریافت کنید.
 • به آسانی می‌توانید به کشورهای کانادا و آمریکا مسافرت کنید.
 • امکان اخذ اقامت آلمان، هلند، فرانسه، اتریش، سوییس، نروژ و دانمارک وجود دارد.
بلغارستان یک کشور بالکان با زمین های متنوع است که خط ساحلی دریای سیاه، فضای داخلی کوهستانی و رودخانه هایی از جمله دانوب را در بر می گیرد. یک دیگ ذوب فرهنگی با تأثیرات یونانی، اسلاوی، عثمانی و ایرانی، میراثی غنی از رقص سنتی، موسیقی، لباس‌ها و صنایع دستی دارد. در پای کوه گنبدی ویتوشا، پایتخت آن، صوفیه قرار دارد که قدمت آن به قرن 5 قبل از میلاد می رسد.

6 دیدگاه

 • سلام و عرض ادب اگر میشه درباره شرایط مهاجرت به بلغارستان از طریق تمکن مالی هم توضیح بدید ممنوم.

  • چشم کاربر عزیز سعی میکنیم تمام جزئیات و شرایط مهاجرت به بلغارستان از طریق تمکن مالی را در قالب یک مفاله در اختیار شما قرار بدیم

 • سلام و عرض احترام
  اگر لطف کنید شرایط مهاجرت به بلغارستان از طریق ثبت شرکت توضیحاتی بفرمایید سپاسگزار میشوم

 • با سلام ، لطفا در مورد اخذ اقامت دائم برای رشته پرستاری در بلغارستان راهنمائی بفرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *