سیر تا پیاز مهاجرت به بلغارستان ۲۰۲۳

مهاجرت به بلغارستان

کشور بلغارستان در شرق اروپا واقع شده است که از شمال با رود دانوب و رومانی هم مرز است. با کشورهای ترکیه، صربستان، رومانی، مقدونیه و یونان همسایه است. بلغارستان را می‌توان از قدیمی‌ترین کشورهای اروپا معرفی کرد این کشور در سال ۶۸۱ میلادی توسط اقوام ایل اسلاو و چادرنشین های بلغار تاسیس شده است.

بلغارستان نیز مانند بسیاری از کشورهای اروپایی مهاجرپذیر است هزینه‌های مهاجرت و زندگی نسبت به سایر کشورهای اروپایی دیگر بسیار پایین است به طور کلی هزینه‌ی زندگی و هزینه‌ها در بخش حمل و نقل، اجاره و خرید لوازم مصرفی بسیار ارزان‌تر از کشورهای اروپایی است به همین دلیل کشور بسیار خوبی برای مهاجرت به حساب می‌آید. از بلغاری های مشهور در دنیا می‌توان جان آتاناسوف مخترع اولین ماشین محاسباتی و مارک زاکربرگ بنیانگذار فیسبوک را نام برد. این کشور درسال 2004 عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی یاهمان ناتو شد در سال 2005  اتحادیه اروپا درخواست عضویت بلغارستان را پذیرفت و درسال 2007 عضویت بلغارستان در اتحادیه اروپا و شینگن را اعلام کرد.

مهاجرت به بلغارستان - ویزای سبز

مهاجرت به بلغارستان از طریق تمکن مالی

مهاجرت به بلغارستان - ویزای سبز

برای اخذ اقامت بلغارستان از طریق تمکن مالی می‌بایست یکسری شرایط و مدارک را آماده داشته باشید تا بتوانید برای اخذ اقامت اقدام کنید. در صورتی که موفق به اخذ اقامت بلغارستان شوید مزایایی نیز به دنبال خواهد داشت. در این روش ابتدا به شما یک اقامت 5 ساله داده می‌شود و پس از 5 سال می‌توانید اقامت دائم کشور سوم را نیز دریافت کنید.

مزایای مهاجرت به بلغارستان از طریق تمکن مالی :

    • دریافت پاسپورت بلغارستان و به موازات آن دریافت کنید.
    • به آسانی می‌توانید به کشورهای کانادا و آمریکا مسافرت کنید.
    • امکان اخذ اقامت آلمان، هلند، فرانسه، اتریش، سوییس، نروژ و دانمارک وجود دارد.

برای دریافت مشاوره پیرامون انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت از خدمات رایگان گرین ویزا استفاده کنید.

با ما در ارتباط باش و هر ســــــــــــــــوالی داری از ما بپرس

سعادت‌آباد، میدان کاج، بلوار سرو شرقی، پلاک 125

برای به اشتراک گذاری مدارک خود با تیم مهاجرت گرین ویزا از طریق آدرس ایمیل بالا با ما در ارتباط باشید