مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت در این کشور روش های زیادی وجود دارد. در این کشور استاندارد های اموزشی برتر و امنیت شغلی از جمله معیارهایی است که افراد در کشورهای مختلف را به ویژه در ایران برای مهاجرت به کشور استرالیا ترغیب می کند.

امروز در موسسه مهاجرتی گرین ویزا قصد داریم روش هایی برای مهاجرت به استرالیا به شما عزیزان معرفی کنیم، پس از مطالعه این بخش اطلاعات جامعی در زمینه مهاجرت به استرالیا به دست می آورید ولی اگر باز هم سوالی دارید یا نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید کارشناسان مهاجرت موسسه گرین ویزا در خدمت شما عزیزان هستند.

روش های مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به کشور استرالیا روش های زیادی وجود دارد. سه مورد از مهم ترین روش های مهاجرت به استرالیا روش های سرمایه گذاری، تحصیلی و کاری هستند که در ادامه با آنها آشنا میشویم.

روش اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری:

در این روش بعد از بررسی مدارک مالی و دارایی های فرد اقدام کننده در ایران؛ طی یک مدت یکساله یا دوساله یک ویزای پنج ساله کاری دریافت میک شود، که در طول این پنج سال باید شخص درخواست دهنده بیزنس خود را راه اندازی و اقدامات مربوطه را انجام دهد تا اقامت پنج ساله ان تبدیل به اقامت دائم شود.

روش اخذ اقامت ۱۹۰ اسکیل ورکر:

یکی از ساده ترین روش های مهاجرت و اخذ اقامت این کشور روش کاری است. برای کار در این کشور ویزا های مختلفی وجود دارد که یکی از انها ویزای ۱۹۰ استرالیا است. ویزای ۱۹۰ یکی از ویزا های اسکیل ورکر استرالیا است. این ویزا بر اساس امتیاز دهی به کارگران ماهر (صنعتگران و…) تعلق میگیرد. این نوع ویزا ویژه کارگرانی است که از سوی دولت استانی و یا قلمرواسترالیا به کار معرفی شده باشند(پیشنهاد کاری دریافت کرده باشند). با دریافت این ویزا علاوه بر داشتن مجوز کار در استرالیا می توانید اقامت دایم و زندگی در این کشور را نیز دریافت کنید.

 روش اخذ اقامت ۴۹۱ استرالیا : 

ویزای ۴۹۱ استرالیا جدید ترین نوع ویزای کاری ارایه شده است. این ویزا برای جذب نیروی کار ماهر به این کشور صادر می شود . این ویزا در راستای برنامه های دولت استرالیا برای توسعه مناطق کم جمعیت و جلوگیری از تراکم نیروی کار مهاجرت در شهرهای بزرگ استرالیا طراحی شده است. و مخصوص مناطق و استان های خاصی است

 روش اخذ اقامت ۱۸۹ استرالیا : 

ویزای ۱۸۹ استرالیا ویزای اقامت دایم استرالیا می باشد. این ویزا احتیاجی به کارفرما یا اسپانسر ندارد و بر پایه دانش، زبان،  سن، مدرک تحصیلی و سابقه کاری می باشد. به نوعی که به هر کدادم از این فاکتور ها امتیاز مشخصی داده میشود و در نهایت اگر جمع امتیازات شما به 65 برسد می توانید برای این ویزا اقدا نمایید. ویزای ۱۹۸ استرالیا یکی از بهترین روش ها برای اقامت استرالیا میباشد.

روش اخذ اقامت  ۱۸۸ کارآفرینی :

دارندگان  ویزای ۱۸۸ کارافرینی جزء افرادی هستند که اجازه ورد به کشور استرالیا را دارند. با این ویزا میتوان در کشور استرالیا سرمایه گذاری یا کار افرینی کرد؛ این روش یکی از  بهترین لاین های مهاجرت به استرالیا است. این روش دارای پنج لاین مهاجرتی مخلتف است ک با انها اشنا میشویم.

 1. نواوری بیزینس
 2. سرمایه گذاری معمولی
 3. سرمایه گذاری ممتاز
 4. کارافرینی
 5. سرمایه گذاری قابل توجه

 

ویزای ۱۸۸ استرالیا یک ویزای موقت است که ۴ سال و ۳ ماه اقامت موقت میدهد.

 

اسکیل ورکر ۴۹۱استرالیا چه رشته هایی را ساپورت میکند؟

 • مهندسین برق و تکنسین ها

 

 • مهندسین عمران و تکنسین ها

 

 • مهندسین میکانیک و تکنسین ها

 

 • مهندسین کشاورزی و تکنسین ها

 

 • فیزیوتراپ ها و متخصصین ماساژ

 

 • جوشکار ها

 

 • تاسیساتی ها

 

 • اشپز ها

 

(حداقل امتیاز مورد نیاز ۶۵ است)

 

روش اخذ اقامت تحصیلی:

در این روش فرد اقدام کننده با گرفتن یک نمره زبان و یا یک معدلی میتوانند پذیرش تحصیلی دریافت کنند. و بعداز دوسال با اخذ امتیاز مورد نیاز میتوانند اقامت دایم  را  دریافت کنند.  برای افرادی که امتیازشان به حد نصاب مورد نیاز برای  ویزای اسکیل ورکر نمیرسد، مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی استرالیا یکی از بهترین روش ها است که این افراد می توانند پس از دریافت ویزای تحصیلی و ورود به استرالیا از طریق روش های مختلفی امتیاز خود را افزایش داده و برای اقامت دائم اقدام کنند.

بهترین مسیری که میتوان اقامت دائم کشور استرالیا را دریافت کرد چیست؟

بهترین مسیر برای مهاجرت به استرالیا و سریع ترین روش که ریسک زیادی ندارد  و نسبت به سایر روش ها راحت تر میتوان اقامت دایم کشو استرالیا را دریافت کرد مهاجرت تحصیلی به استرالیا است.

چه مدارکی برای مهاجرت به استرالیا مورد نیاز است؟

مدارک هویتی همچون شناسنامه، عقد نامه، پاسپورت و…. مدارک مربوط به دارایی و اموال، سوابق شغلی و تحصیلی، گواهی عدم سوء پیشینه و آزمایشات پزشکی اصلی ترین مدارکی است که برای مهاجرت به استرالیا درخواست میشوند.

البته به این نکته توجه داشته باشید که مدارک مورد نیاز برای هر کدام از روش های مهاجرتی مثل ویزای سرمایه گذاری استرالیا، ویزای تحصیلی استرالیا و…. متفاوت است و مدارکی که در بالا ذکر شد صرفا برای آشنایی کلی شما با نوع مدارک درخواستی است.

برای دریافت مشاوره و اطلاعات دقیق درباره هر کدام از لاین های مهاجرت به استرالیا می توانید با کارشناسان مجرب موسسه مهاجرتی گرین ویزا تماس بگیرید، همچنین در صورت نیاز می توانید درخواست تماس خود را ثبت کرده تا کارشناسان گرین ویزا در سریعترین زمان ممکن با شما عزیزان تماس بگیرند.

فرایند مهاجرت به استرالیا از ایران چه مقدار زمان میبرد؟

بستگی به روش مهاجرتی انتخابی دارد؛ ممکن است این فرایند بین چند ماه تا یکسال و یا حتی بیشتر از آن طول بکشد.

ایا میتوان اعضای خانواده را با خود برای  مهاجرت به کشور استرالیا برد؟

بله در بعضی از ویزا های تحصیلی  سرمایه گذاری کاری و…. امکان همراهی اعضای خانواده برای فرد وجود دارد. برای دریافت اطلاعات دقیق درباره مدت زمان مورد نیاز هر کدام از لاین های مهاجرت به استرالیا می توانید با کارشناسان مجرب موسسه مهاجرتی گرین ویزا در تماس باشید.

 

چه هزینه هایی برای مهاجرت به استرالیا باید پرداخت شود؟

هزینه های شغلی و تحصیلی

 هزینه در خواست ویزا

هزینه ازمایشات پزشکی

 هزینه ارزیابی اموال و ترجمه مدارک

  بلیط هواپیما

هزینه اسکان دراسترالیا

از مهم ترین هزینه هایی هستند ک برای مهاجرت به استرالیا باید پرداخت شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *