شرایط جدید تمدید اقامت ایرانیان با ویزای موقت در قانون حمایت از ایرانیان کانادا اعلام شد

طبق سخنان اقای جاناتان ویلکینسن وزیر منابع طبیعی کانادا از طرف آقای شان فریزر وزیر مهاجرت کانادا از اول مارس ۲۰۲۳ تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۴ همه ایرانیان میتوانند نسبت به درخواست اپن ورک پریمت کانادا اقدام با هزینه بسیار کم اقدام کنند و ویزای خود را تغییر بدهند.

خبری بسیار خوش برای ایرانیان ساکن کانادا با ویزای موقت

دولت کانادا برای حمایت از ایرانیانی که داخل کشور کانادا زندگی می کنند و از طرفی با توجه به شرایط موجود تمایلی به بازگشت به ایران را ندارند قوانین جدیدی برای تبدیل ویزای موقت به دائم ارائه کرده است که خبری بسیار مسرت بخش برای ایرانیان داخل کانادا چه خارج محسوب می شود .

چهار مورد از مهمترین مزایای این قانون

سهولت تمدید اقامت موقت

اگر شما شرایط تمدید اقامت موقت را نداشته باشید کشور کانادا در این امر با سهولت در فرایند تمدید اقامت شما کنار می آید و و شما میتوانید به راحتی اقامت خود را تمدید کنید.

ایجاد ورک پریمت جدید

مورد دوم:ایجاد ورک پریمت جدید شاید الان برای شما سوال پیش امده باشد که اصلا ورک پریمت چیست؟

در یک بیان ساده به ویزای کار در کانادا ورک پریمت گفته میشود.

حال این اصلا به چه دردی میخورد؟

پاسخ بسیار ساده است :شما در هرموقعیتی در کانادا که باشید ،مثال اگر دانشجو باشید و ویزای تحصیلی داشته باشید میتوانید به راحتی در خواست ویزای ورک پریمت کنید و موقعیت خودتان را تغییر دهید.به وسیله این ویزا میتوانید به راحتی در کانادا برای یک کارفرما کار کنید و ویزای خود را به دائم و در کانادا ماندگار شوید.

رایگان شدن برخی خدمات وهزینه ها

ایرانیانی که مایل به تمدید اقامت خود هستند،از پرداخت هزینه برای رسیدگی به پرونده خود معاف خواهند شد.

سرعت دادن و اولویت پرونده ایرانیان

روند رسیدگی به امور پرونده های ایرانیان بسیار سریع خواهد شد و در صدر اولویت برای رسیدگی قرار خواهند گرفت.

چهار مورد از مهمترین مزایای این قانون

ویزای تحصیلی

ویزای تجاری

ویزای توریستی کانادا

دریک بیان ساده:با استفاده از و درخواست اپن ورک پریمت در خاک کانادا و تغییر ویزای خود به ویزای کاری میتوان نسبت به تغییر ویزای خود اقدام کرد.البته بهتر ایت قبل از این مورد حتما با بک وکیل مهاجرت درباره تغییر ویزای خود و تبدیل وصعیت ان مشاوره بگیرید تا دچار مشکل نشوید.شما در گرین ویزا میتوانید رایگان با یک وکیل مهاجرت مشاوره بگیرید.

پیشنهاد طلایی

شما در گرین ویزا میتوانید به صورت کاملا رایگان و انلاین با مشاوران مهاجرتی ما در ارتباط باشید و تمامی ابهامات خود درباره مهاجرت به کانادا و …را رفع کنید.